سایت رسمی دکترالهی قمشه‌ای کجاست؟

دوستان اینجا سایت رسمی دکتر الهی قمشه‌ای نیست،

ما تنها امکانی با آگاهی خود ایشان برای دانلود سخنرانی ها فراهم کرده ایم، در ادامه می توانید آدرس رسمی تمام شبکه‌‌های اجتماعی و سایت رسمی استاد را ببینید. لیستی از آدرس های رسمی ارتباط با دکتر را در اینجا ملاحظه می کنید.

برای ارتباط با استاد حسین الهی قمشه ای و طرح سؤال می توانید به سایت رسمی ایشان مراجعه کنید.

ضمناً آثار و اندیشه های استاد در سایر صفحات و کانال رسمی در شبکه های اجتماعی رسمی ایشان نیز قابل دسترسی است

دوستان عزیز برای تماس و پرسش سوالات خود لطفا با سایت رسمی دکتر که لینک آن درهمین جا وجود دارد تماس بگیرید  در ضمن به این چند نکته نیز توجه بفرمایید:

غیر از چند کانال تلگرامی که با سوء استفاده از نام و یا عکس استاد حسین الهی قمشه ای فعالیت می کنند و فقط به دلیل جذب مخاطبین بیشتر و سودجویی مطالبی می گنجانند و به انواع تبلیغات می پردازند، گاهگاهی مطالبی نیز از قول استاد در شبکه های اجتماعی نقل می شود که به قلم ایشان نیست اینگونه رفتارها فقط برای درآمدزایی از راه نامشروع می باشد و پشتوانه فرهنگی ندارد. توصیه می شود دوستداران استاد از عضویت در آنها خودداری کنند و پست های مربوطه را بازنشر نکنند.

استاد فقط مسئولیت مطالبی را به عهده می گیرند که در سایت رسمی، صفحات رسمی و کانال رسمی ایشان منتشر می شود. اکثر دوستداران استاد با ادبیات بکار رفته در نوشته ها و سخنرانیهای ایشان آشنا هستند و به آسانی جعلی بودن اینگونه مطالب را تشخیص می دهند.

توصیه استاد پیوسته این بوده است که می توانیم از آخرین دستاوردهای دانش و فن آوری در فضای مجازی بهره مند شویم اما اگر در این فضا به حقوق یکدیگر تعدی کنیم بجای بهره مندی از اینهمه برکات و کرامات، خود و دیگران را به محرومیت و گمراهی خواهیم کشاند و کفران نعمت خواهد بود.

سایت رسمی دکتر الهی قمشه‌ای
http://www.drelahighomshei.com

کانال رسمی تلگرام
https://telegram.me/@drelahighomshei

صفحه رسمی فیسبوک
https://www.facebook.com/drelahighomshei

صفحه رسمی اینستاگرام
https://www.instagram.com/drelahighomshei